Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie znajdę (foto)komis...
Autor Wiadomość
qNdzio

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 17:24   Gdzie znajdę (foto)komis...

Drodzy Forumowicze, zwracam sie do tych z woj. podlaskiego. Gdzie moge znalezc foto komisy albo po prostu komisy w ktorych moglbym nabyc jakies szkla m42??? Wydawaloby sie ze najlatwiej o taki w Bialymstoku, a tu guzik - taki co byl, jest zamkniety :( Moze ktos moglby podzielic sie swoja wiedza na ten temat???

Adam Czacha Fiedorowicz

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 18:59   

Białystok, ul Wesoła, pan Rynkiewicz, telefon i dokładny namiar jest w internecie, czasem jest czynne (raczej niecodziennie), zwykle pod koniec tygodnia.

przemo7

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 20:07   

Zawsze mozesz ode mnie ;) mam jeszcze pare szkiel. Ogolnie to nie ma zbyt wielu komisow z takim sprzetem tak z autopsji wiem.

qNdzio

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 23:38   

A jakie szkła???

2em

Wysłany: Sob Gru 27, 2008 12:19   

Witajcie, to ja się podepnę jeśli można. Ktoś się orientuje gdzie znajdę (foto)kimis na Śląsku?
Pozdrowienia

efes

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 14:52   

Domniemam, że chodzi o fotokomis ze sprzętem m42.

Wrocław:

Foto Komis "Camera" - Zbigniew Kędziara, ul. Jedności Narodowej 73 - byłem tam w lecie, było zamknięte "z powodu choroby właściciela". Później wieeele razy dzwoniłem i nikt nie odbierał. Nie gwarantuję, że otwarte. Jedyny komis w stolicy Śląska z m42.

Jest też w soboty na Dworcu Głównym, na I piętrze w Klubie Kolejarza giełda fotograficzna.

Poza tym, jest też:

FotoMaster - ul.Odrzańska (tam gdzie lab No.1) - tam nie ma m42.

Znalazłem też coś takiego:

Foto-Hurt Sp. z o.o. - Skwer Pionierów Wrocławskich 7
www.fotohurt.pl

Podobno prowadzą sprzedaż aparatów analogowych "całkowicie manualnych", więc kto wie..

Aglomeracja górnośląska:

Katowice - Foto Komis - Mikołowska 9, tel. (0-32) (2) 516 871
Dąbrowa Górnicza tel. (0-32) 262 70 31

W Katowicach również giełda:

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca od 9:00 na ul. Warszawskiej nad kawiarnią Kryształowa (blisko rynku).

love_ridden

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 13:35   

W Krakowie jest całkiem sporo. Na samej Zwierzynieckiej są ze 2, albo 3. Okolice Rynku Głównego, na Karmelickiej i Królewskiej też się coś znajdzie :) Normalnie raj dla fotoamatorów.

Z tym, że różnie to bywa z cenami. Wiadomo, że teoretycznie im bliżej centrum- tym drożej. Także często na allegro można trafić poszukiwany sprzęt taniej. Z tym że trzeba czytać uważnie opisy aukcji i wysyłać pytania do sprzedających, bo ludzie często sprzedają coś po kimś nie bardzo orientując się co tak właściwie naprawdę mają. No ale co ja się tu tak rozwodzę, jak o tym każdy wie :)

Odpowiedz do tematu